TOPlist            E-shop na Fler.cz

                                                                  

Vítám Vás    

 na  internetových stránkách na kterých si můžete  v klidu prohlédnout a také koupit originální ručně malovaná dámská trička . Pokud se Vám budou líbit originální motivy ,ale nenaleznete velikosti nebo barvy odpovídající Vašim požadavkům, mohu ruční malbou dokrášlit oděvy, které již máte doma a s oblibou je nosíte.  Podmínkou však je, aby byly převážně z přírodních materiálů (bavlna, len,..). 

Něco o mně......... 

Jmenuji se Hana Rešlová (*1978), narodila jsem se a stále žiji v jihočeské vesnici Dolní Pěna  nedaleko Jindřichova Hradce, kde také tvořím ve svém ateliéru ručně malované oděvy.Ruční malbě oděvů se věnuji od roku 1998, kdy se z dlouholetého koníčka stala příjemná práce a začala jsem intenzivně spolupracovat s firmou Altik (nyní EVATE s.r.o), pro kterou jsem několik let ručně malovala a stále maluji pletené oděvy  z přírodních materiálů. Od roku 2004 se věnuji také svojí vlastní autorské  tvorbě, z počátku se jednalo o buretové a lněné dámské kolekce dotvářené ruční malbou, takže každý kus byl opravdový originál.

     V současné době se v mém sortimentu nachází hlavně ručně malovaná a batikovaná dámská trika a mikiny. Jedná se o vysoce gramážová trika, která mají textilní zkoušky (Atest zdravotní nezávadnosti) a k  jejich malbě používám pouze kvalitní ekologické barvy.  

 

           

 

TOPlist